Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 154

Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / A Nobel-díjas orvos-tanár emlékének, MÉE Szeged" bronz emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo SG26
31525.

2 600 HUF
7,05

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Dr. Petz Aladár 1888-1956 / Győr-Sopron Megyei Tanács Egészségügyi Osztálya - Kiemelkedő Egészségügyi Munkáért" kétoldalas bronz emlékplakett (~97mm) T:1-
31526.

10 000 HUF

Rétfalvi Sándor (1941-2021) "Dr. Szentágothai (János) professzor" kétoldalas bronz emlékplakett (94mm) T:1-,2
31527.

5 000 HUF

Sidló Ferenc (1882-1953) ~1932. "Dr. Rottman Ármin 1860-1932" egyoldalas bronz emlékérem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (64mm) T:1- kis patina
31528.

6 000 HUF

31529.

8 500 HUF
23,04
26,56

Szathmáry Gyöngyi (1940-) 1989. "Szent-Györgyi Albert" jelzetlen egyoldalas Br plakett (129mm) T:1-
31530.

8 500 HUF
23,04
26,56

Szentgyörgyi István (1881-1938) 1937. "Nagyrápolti Szent-Györgyi Albert - Szeged" egyoldalas Br plakett (81x50mm) T:1-,2 ph, az egyik sarkából kis letörés
31531.

22 000 HUF
59,62
68,75

31532.

12 000 HUF

Tápai Antal (1902-1986) 1969. "Dr. Kukán Ferenc" egyoldalas, öntött bronz plakett (~102 mm) T:1- Hungary 1969. "Ferenc Kukán MD" one-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (102 mm) C:AU
31533.

7 500 HUF
20,33
23,44

Tápai Antal (1902-1986) 1972. "Korszerű Mezőgazdaság és Élelmiszeripar" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem (79mm) T:1- kopott aranyozás, patina
31534.

2 600 HUF
7,05

Tóta Gyula (1912-1988) 1975. "Dr. Aszalós Imre 1897-1973 / Aszalós Imre Tudományos Emlékülés Baja 1975" kétoldalas öntött bronz emlékplakett (98mm) T:1- patina CS 15.
31535.

3 600 HUF
9,76
11,25

Tóth Sándor (1933-2019) 1966. "Rávnay Tamás emlékére Szeged - Bőrgyógyász Vándorgyűlés" kétoldalas bronz emlékérem (58mm) T:1- patina
31536.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF