Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 154

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert, ezüstözött bronz emlékérme (56mm) T:1- ph /  Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, two-sided, silver plated bronze commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (56mm) C:AU edge error HPII 1653.
31501.

10 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 "UNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BUDAPESTINI 1951-1976 / ANNUS FUNDATIONIS FACULTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:1-,2 helyenként kopott ezüstözés, pár karc
31502.

4 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) DN "1863-1939 Winkler Lajos / Budapesti Orvostudományi Egyetem Winkler Lajos emlékérme" kétoldalas, bronz emlékérem (89mm) T:2  HV. 786.
31503.

8 000 HUF

Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
31504.

2 400 HUF

Mester Jenő (1882-1961) 1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1911. "For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911" one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, small edge error
31505.

3 000 HUF

Miró Eszter (1935-2006) DN "Ivan Petrovics Pavlov" egyoldalas bronz emlékplakett (98mm) T:1- kis patina
31506.

6 000 HUF

Miró Eszter (1935-2006) DN "Korányi Frigyes" egyoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:1,1- kis patina
31507.

8 000 HUF

Miró Eszter (1935-2006) DN "Fabini Teofil" egyoldalas bronz emlékplakett (97mm) T:1- patina
31508.

8 000 HUF

Miró Eszter (1935-2006) DN "Dr. Hugonnay Vilma" egyoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:2 kis patina, hátoldalán ragasztó
31509.

5 000 HUF

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. "Kazay Endre / Magyar Gyógyszerészeti Társaság Emlékérme" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban (76mm) T:1- patina
31510.

11 000 HUF
29,81
34,38

Nagy István János (1938-) 2001. "Országos Reumatológiai és Fizikoterápiás Intézet - Alapítva: MCMLI" bronz emlékérem eredeti tokban (90mm) T:2
31511.

2 000 HUF

Nagy István János (1938- ) DN "Kossuth Zsuzsa 1817-1854" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1-
31512.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF