https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 154

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött bronz plakett (82mm) T:1-,2 kis patina
1
31513.

Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött bronz plakett (82mm) T:1-,2 kis patina

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Number of bids:
0
 
Pátzay Pál (1896-1979) 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Professzor Schaffer Károly neurológus és pszichiáter)" egyoldalas, vert bronz emlékérem (61mm) T:1,1- kis patina HPII 2066.
1
31514.

Pátzay Pál (1896-1979) 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Professzor Schaffer Károly neurológus és pszichiáter)" egyoldalas, vert bronz emlékérem (61mm) T:1,1- kis patina HPII 2066.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Pátzay Pál (1896-1979) DN "Prof. Dr. Fornet Béla 1890-1966 / Humanitás, bölcsesség, éleslátás, kritikai készség, pontosság és igényesség harmonikus egysége" kétoldalas, öntött bronz plakett (86mm) T:1-
1
31515.

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Prof. Dr. Fornet Béla 1890-1966 / Humanitás, bölcsesség, éleslátás, kritikai készség, pontosság és igényesség harmonikus egysége" kétoldalas, öntött bronz plakett (86mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1974. "75 éves a tatabányai kórház" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis patina
1
31516.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1974. "75 éves a tatabányai kórház" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis patina

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
Prim Zoltán (1932-) 1968. "Orthopaed Vándorgyűlés Debrecen / MOT 1968" kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:2 patina
1
31517.

Prim Zoltán (1932-) 1968. "Orthopaed Vándorgyűlés Debrecen / MOT 1968" kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:2 patina

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Rajki László (1939-) 1992. "NÉKOSZ (Népi Kollégisták Országos Szövetsége) 'Fényes szellők' Baráti Kör 1939-1972-1992 / Győrffy István Kollégium" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina, ph
1
31518.

Rajki László (1939-) 1992. "NÉKOSZ (Népi Kollégisták Országos Szövetsége) 'Fényes szellők' Baráti Kör 1939-1972-1992 / Győrffy István Kollégium" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina, ph

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1923. "Moravcsik Emil Prof." egyoldalas öntött bronz emlékérem (62mm) T:2
1
31519.

Reményi József (1887-1977) 1923. "Moravcsik Emil Prof." egyoldalas öntött bronz emlékérem (62mm) T:2

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
15
 
Reményi József (1887-1977) 1923. "Dr. Jánó Albert" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
1
31520.

Reményi József (1887-1977) 1923. "Dr. Jánó Albert" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
11
 
Reményi József (1887-1977) 1926. "Dr. Pelláthy Béla / Egy nap, csak egy nap" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1- pár karc
1
31521.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Dr. Pelláthy Béla / Egy nap, csak egy nap" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1- pár karc

 
Sold
Starting price:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Number of bids:
24
 
Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br plakett (95mm) T:1- patina, ph /  Hungary 1934. "Prof. Dr. Lajos Török" two-sided Br plaque. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, edge error
1
31522.

Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br plakett (95mm) T:1- patina, ph / Hungary 1934. "Prof. Dr. Lajos Török" two-sided Br plaque. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, edge error

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Reményi József (1887-1977) (?) 1958. "IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA" kétoldalas bronz emlékérem tokban (82mm) T:1- kis patina, viseltes tok
1
31523.

Reményi József (1887-1977) (?) 1958. "IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA" kétoldalas bronz emlékérem tokban (82mm) T:1- kis patina, viseltes tok

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1974. "Doktor Bóna Endre 1974 / LABOR EST MATER SCIENTIARUM" kétoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:1-,2
1
31524.

Reményi József (1887-1977) 1974. "Doktor Bóna Endre 1974 / LABOR EST MATER SCIENTIARUM" kétoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:1-,2

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment