Flea Market
Number of items: 561
2603294
11967
424
Flea Market
Reichert orvosi kellék, dobozban, hibátlan.
2 000 HUF
2567298
11968
424
Flea Market
5 db fém kólás (Coca Cola) palack, kopásnyomokkal, m: 18 cm
2 000 HUF
2576805
11969
424
Flea Market
Leinbrock's Ideal kávédaráló, fa és fém, rozsdás, helyenként lepattogott festékkel, kopásnyomokkal, m: 20 cm
2 000 HUF
2518444
11970
424
Flea Market
Retró Szovjet gyertyatartó, réz ötvözet, kopott, m: 19cm
1 800 HUF
2655254
11971
424
Flea Market
Mercedes SLS AMG 2010 modell. 11 cm
2 400 HUF
2650355
11972
424
Flea Market
Szovjet sakkóra, javításra szorul, mechanikus szerkezettel, 11x22x6cm
2 400 HUF
2641793
11973
424
Flea Market
Régi kozkajáték, sérült, 44x30 cm
3 000 HUF
2619459
11974
424
Flea Market
Vegyes bolha tétel (velencei souvenir maszk, ólomkristály bordó talpaspohár, macska / cica formájú fa diótörő, retró, angyalkás porcelán gyertyatartó, jelzett, réz gyertyatartó, Hollóházi bonbonier, macska formájú mini persely, jelzett tejszínkiöntő, stb.) Vegyes méretben.
2 800 HUF
2700793
11975
424
Flea Market
Jelzés nélkül: Albatrosz, öntött fém, rozsdás, m: 22 cm
3 600 HUF
2700141
11976
424
Flea Market
Alfred Hitchcock filmrendezőt mintázó maszk, kaucsuk, 1987-es jelzéssel, jó állapotban / Alfred Hitchcock rubber mask, in good condition
3 000 HUF
2700101
11977
424
Flea Market
Nara inox konyhai kés szett, 3 db, fa tokban, használatlan állapotban, eredeti dobozában
3 000 HUF
2699756
11978
424
Flea Market
Cérna csipke függöny vagy ágytakaró, rojttal, nagyméretű, kb. 290x180 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m