Flea Market Number of items: 561
2697712
12051
424
Flea Market
Kossuth-címeres fa doboz bojttal, zsanér nélküli fedéllel, kopásnyomokkal, 30,5x21x9,5 cm
2 000 HUF
2697361
12052
424
Flea Market
Régi elektromos főzőlap, villanyrezsó, törött kerámia lappal, rozsdás, 27x17x9 cm
2 000 HUF
2696058
12053
424
Flea Market
3 db mesefigurás póló: két Disney Mickey egér mintás (gyárilag "kopott" mintával), méret: M és L + Kisvakond mintás, méret: XL. Újszerű, jó állapotban. / 3 T-shirts with cartoon characters: 2 Disney Mickey Mouse ("worn" pattern), size: M and L + The Little Mole (Czechoslovakian cartoon), size: XL. Good condition.
2 000 HUF
2552176
12054
424
Flea Market
Könyv formájú, faragott fa doboz, sérült, kopott, 25x16x7cm
2 000 HUF
2699713
12055
424
Flea Market
Pillangó formájú érdekes nyitódású intarziás fa doboz 11x10 cm
2 000 HUF
2681940
12056
424
Flea Market
Iparművész gyümölcs kínáló tál. Jelzett, mázas kerámia, kis lepattanással. d 35 cm
2 400 HUF
2681804
12057
424
Flea Market
1 800 HUF
2681671
12058
424
Flea Market
Régi aluminium evőeszköz készlet. Hat személyes + szedő kanalak össz 22 cm
1 800 HUF
2682050
12059
424
Flea Market
Retro zománc kis váljing d: 27 cm
1 800 HUF
2663871
12060
424
Flea Market
Retró zománcozott fém teáskanna, 0,7 l
1 400 HUF
2663652
12061
424
Flea Market
Retró szovjet gyártmányú utazó vasaló, eredeti tokjában, nem kipróbált, 30x7x6,5 cm
1 400 HUF
2663420
12062
424
Flea Market
Seprűn repülő boszorkányok, 2 db felakasztható dísz figura, m: 17-24 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house