Flea Market
Number of items: 561
2699659
11979
424
3200
Flea Market
15 db különféle díszdoboz, tok (éremtartó, gyűrűs, ékszeres, stb.), vegyes méretben és állapotban
3 200 HUF
2699211
11980
424
Flea Market
20 db régi patikai, gyógyszeres üveg, papír- és fémdoboz, kenőcsös tubus, közte néhány tartalommal
3 000 HUF
2698013
11981
424
Flea Market
Üveg hamutál, alján szivarcímkés mintával, réz bevonattal, csorbákkal, d: 12 cm
3 000 HUF
2697411
11982
424
Flea Market
Retró asztali lámpa, fém, piros zománcfestéssel, állítható, kopottas állapotban, hiányos kábelezéssel, m: 37 cm
3 000 HUF
2697399
11983
424
Flea Market
3 db antik fa kézi gyalu, kettő Joh. Weiss & Sohn Wien jelzéssel, vegyes állapotban, h: 21,5 - 25 cm
3 600 HUF
2697349
11984
424
Flea Market
Régi falióra (MÁV várótermi), bádog, aranyszínű festéssel, hátoldalán "G. J. 1929. III." felirattal. Korának megfelelő, kissé kopottas, rozsdafoltos állapotban, d: 29 cm
3 000 HUF
2697174
11985
424
3800
Flea Market
Nuncsaku, fa markolattal, fém véggel és lánccal, kopásnyomokkal, h: 75 cm
3 800 HUF
2696732
11986
424
Flea Market
2 db indiai / távol-keleti réz váza, kopásnyomokkal, m: 20 - 22 cm
3 000 HUF
2696646
11987
424
Flea Market
24 db retró fa vonalzó, h: 31 cm, jó állapotban, dobozban
3 600 HUF
2696645
11988
424
Flea Market
24 db retró fa vonalzó, h: 31 cm, dobozban
3 600 HUF
2696208
11989
424
Flea Market
Overmax 9" (23 cm) képátlójú hordozható LCD TV, tartozékaival, eredeti, sérült dobozában, működik, típus: OV-PTV-212
3 000 HUF
2700372
11990
424
Flea Market
Bakony önműködő borotvapenge fenőkészülék.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m