https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 259

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 7,4 g
1
19096.

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 7,4 g

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár narancssárga kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 3,8 g
1
19097.

Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár narancssárga kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 3,8 g

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) fülbevalópár korallal, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 9,8 g
1
19098.

Ezüst(Ag) fülbevalópár korallal, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 9,8 g

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár szögletes kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 8,3 g
1
19099.

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár szögletes kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 8,3 g

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) fehér köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 10 g
1
19100.

Ezüst(Ag) fehér köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 10 g

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) fehér köves fülbevalópár, jelzett, h: 1,6 cm, bruttó: 5,3 g
1
19101.

Ezüst(Ag) fehér köves fülbevalópár, jelzett, h: 1,6 cm, bruttó: 5,3 g

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinokkal, jelzett, méret: 59, bruttó: 14 g
1
19102.

Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinokkal, jelzett, méret: 59, bruttó: 14 g

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, bruttó: 15,4 g
1
19103.

Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, bruttó: 15,4 g

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) csepp alakú, jelzés nélküli medál fekete kővel. 16 g 5,5 cm
1
19104.

Ezüst (Ag) csepp alakú, jelzés nélküli medál fekete kővel. 16 g 5,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
13
 
Ezüst (Ag) kanálból kialakított sellős medál, jelzés nélkül, nettó: 12g
1
19105.

Ezüst (Ag) kanálból kialakított sellős medál, jelzés nélkül, nettó: 12g

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) kagylós habos kanál, jelzett, h: 12,5 cm, nettó: 34 g
1
19106.

Ezüst(Ag) kagylós habos kanál, jelzett, h: 12,5 cm, nettó: 34 g

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) karkötő Pandora jelzéssel, h: 16 cm, nettó: 9,49 g
1
19107.

Ezüst(Ag) karkötő Pandora jelzéssel, h: 16 cm, nettó: 9,49 g

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment