Jewellery and precious metal items

Number of items: 259

Ezüst (Ag) barokk vésett, pudrié, rúzs tartóval, jelzés nélkül, bruttó: 122,4g, 9x4,5cm
19024.

40 000 HUF
108,40
125,00

Arany (Au) 14 K hattyús medál, jelzett, 4×2,2 cm, nettó: 2,1 g
19025.

34 000 HUF
92,14
106,25

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű rubin kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,6 g
19026.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) 2 db szószos merőkanál, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 83,5 g
19027.

28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) nyakék szintetikus rubinnal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 13,5 g
19028.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, szintetikus rubinnal, jelzett, bruttó: 26 g
19029.

26 000 HUF
70,46
81,25

Aranyozott ezüst(Ag) kis urna hamuzó, jelzett, m: 7 cm, nettó: 84,2 g
19030.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) nyaklánc nyers rubin köves medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 6,3 g
19031.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) gyűrű nyers rubinnal, jelzés nélkül, méret: 53, bruttó: 6,7 g
19032.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) karperec markazitokka ékítve, jelzett, bruttó:29,9g, d:5,5cm
19033.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) szitakötő medál, turmalinos láncon, jelzett, h: 40 cm, nettó:7,5g
19034.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc medállal, jelzett, h: 80 cm, bruttó: 21,7 g
19035.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF