Jewellery and precious metal items

Number of items: 259

14k Arany (Au) női zsebóra lánc. Kézzel fonott, jelzett 6,4 g 9,5 cm
19012.

100 000 HUF
271,00
312,50

Arany (14/Au) Katicabogaras, sárga arany, fülbevaló, Reko korall és ónix. Jelzett, bruttó: 1,78g, Garancia kártyával!
19013.

50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) doboz fabetéttel, vésett szöveggel, ,,..... Fegyveres erők napja alkalmából Bp. 1965, szept. 29." jelzett, 15x21x5 cm, nettó: 500g
19014.

75 000 HUF
203,25
234,38

Ezüst (Ag) kínáló, pótolt üvegbetéttel, 925-ös jelzéssel, d: 16 cm, nettó: 271 g
19015.

60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) keretes (lemez vastagság cca. 0,7mm) asztali tükör, kitámasztó sérült, kopott, jelzett, sérült etikettel jelzett: Wintermantel és Szombathy. 36x29 cm, súly: nem meghatározható.
19016.

46 000 HUF
124,66
143,75

Ezüst (Ag) tálka, jelzett, antik fémjellel, d: 16 cm, nettó: 188g
19017.

44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst(Ag) teaszűrő tartóval, jelzett, 11,5×7,5 cm, nettó: 116,4 g
19018.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) cukordoboz rózsás díszítéssel, jelzett, 11,5×9,5×9,5 cm, nettó: 183,9 g
19019.

55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst(Ag) nyakék hegyikristállyal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 60,94 g
19020.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) masszív halas fűszertartó pár kanalakkal, jelzett, 7×3,8 cm, 5,5 cm, nettó: 173,6 g
19021.

60 000 HUF
162,60
187,50

14K arany (Au) fényképtartó medál, zománc és gyöngyház berakással. Jelzett 3,4 g, 23 mm
19022.

50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) nyaklánc, Laspis Lazuli és Jáde, 2db gyöngy, h: 42 cm jelzett, bruttó: 33,4g
19023.

48 000 HUF
130,08
150,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF