Jewellery and precious metal items

Number of items: 259

Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, 18,5cm, bruttó:18,9g
19108.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, kőhiánnyal, méret: 52, bruttó: 1,6 g
19109.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) sárga függő, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 0,7 g
19110.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 10,5 g
19111.

8 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,2 g
19112.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,1 g
19113.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,5 g
19114.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és rózsaszín kővel, jelzett, méret. 56, bruttó: 4,1 g
19115.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,5 g
19116.

2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) nyaklánc szív medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 13,1 g
19117.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 16,4 g
19118.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 4 g
19119.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF