Jewellery and precious metal items
Number of items: 259
2652907
19108
422
Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, 18,5cm, bruttó:18,9g
8 000 HUF
2656270
19109
422
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, kőhiánnyal, méret: 52, bruttó: 1,6 g
1 000 HUF
2656268
19110
422
Ezüst(Ag) sárga függő, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 0,7 g
1 000 HUF
2644582
19111
422
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 10,5 g
8 000 HUF
2644544
19112
422
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,2 g
3 600 HUF
2644555
19113
422
Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,1 g
5 000 HUF
2644559
19114
422
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,5 g
3 600 HUF
2644569
19115
422
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és rózsaszín kővel, jelzett, méret. 56, bruttó: 4,1 g
3 000 HUF
2644586
19116
422
Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,5 g
2 600 HUF
2644995
19117
422
Ezüst(Ag) nyaklánc szív medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 13,1 g
6 000 HUF
2645003
19118
422
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 16,4 g
8 000 HUF
2586360
19119
422
2200
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 4 g
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m