Jewellery and precious metal items

Number of items: 259

Ezüst (Ag) gyöngyház berakásos medál, jelzett, 3x2cm, bruttó: 7,6g
19180.

5 000 HUF

Ezüst (Ag) garnitúra - gyűrű, m: 52, medál, fülbevaló, jelzett, bruttó: 13,7g
19181.

12 000 HUF

Ezüst (Ag) medál, szintetikus kövekkel ékítve, jelzett, 5x2,5cm, bruttó: 11,5g
19182.

8 000 HUF

Ezüst (Ag) kékes köves gyűrű, jelzett, bruttó: 8,8g, m: 55
19183.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, kis kopásokkal, nettó: 89,9 g
19184.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) masnis gyűrű, m: 54 jelzett, bruttó: 4,2
19185.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) hattyú figura, jelzett, 3,5×4 cm, bruttó: 16,6 g
19186.

9 500 HUF
25,75
29,69

Arany(Au) 14K gyűrű, holdkővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 9,5 g
19187.

50 000 HUF
135,50
156,25
15

19188.

1 400 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, nettó: 12,52 g
19189.

7 000 HUF
18,97
21,88
11

19190.

1 600 HUF

Ezüst(Ag) rózsaszín köves fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 11,4 g
19191.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF