Flea Market
Number of items: 663
2567192
12246
416
2200
Flea Market
Vegyes műszaki bolha tétel, antenna, varrógép, konektor időkapcsoló, nincs kipróbálva.
2 200 HUF
2566226
12247
416
Flea Market
Autós mini ventilátor, működik.
1 800 HUF
2544099
12248
416
2200
Flea Market
Gazdagon festett, faragott dísz hordó, tartóállvánnyal, kisebb kopásnyomokkal, 23,5x13,20,5 cm
2 200 HUF
2406543
12249
416
Flea Market
1 400 HUF
2490303
12251
416
Flea Market
6 db fém kehely és 6 db fém csésze üvegbetéttel. Kopott.
8 000 HUF
2592480
12252
416
Flea Market
Füles kínáló, fém, kék üvegbetéttel, kopott, üvegen apró lepattanások, alján jelzett, m:15cm, d:11cm
8 000 HUF
2592485
12253
416
Flea Market
Asztali lámpa, jelzett ón alj, csiszolt üveg búra, kopásnyomokkal, m:25cm
6 000 HUF
2592489
12254
416
Flea Market
Kínáló, ezüstözött alpakka, üvegbetéttel, kopásnyomokkal, jelzett, m:17cm
6 000 HUF
2592505
12255
416
Flea Market
Neorokokó barométer, kompozit, arany színű festékkel festve, kopásnyomokkal, 37x30cm
8 000 HUF
2592515
12256
416
Flea Market
Kínai lakkos menü tartó, kopásnyomokkal, 35x25cm
4 000 HUF
2592523
12257
416
Flea Market
Veronese olasz figurális bonbonier, jelzett, festett polirezin, m:14cm
12 000 HUF
2592550
12258
416
Flea Market
Wiskemann jelzett jégtartó vödör, ezüstözött fém, kopásnyomokkal, m:11cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m