Flea Market

Number of items: 663

Kínálótál, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopott, d:21cm
12222.

5 000 HUF

Szecessziós kínálótál, réz, kopott, jelzés nélkül, d:22,5cm
12223.

5 000 HUF

6 db fém ill. műanyag doboz, közte régebbiek (Chinoin, Agfa, stb.), vegyes méretben és állapotban
12224.

2 600 HUF
7,05

6 db zománcfestett fém alátét, rajtuk "K" betűvel, d: 9 cm + iparművész réz alátét, tálka, kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
12225.

1 600 HUF

Öntapadós etikett címkék CD-hez, 200 db-os, dobozában
12226.

1 600 HUF

12227.

16 000 HUF
43,36
50,00

12228.

3 000 HUF

Autósziréna, régi típus 21 cm
12229.

Autósziréna, régi típus 21 cm

3 000 HUF

2db két ágú bronz gyertyatartó, szép állapotban, m:25cm
12230.

10 000 HUF

Acél szódás palack, kopott, m: 29cm
12231.

6 000 HUF

Német asztali barométer, fa, réz, tetején sas figura, m:40cm
12232.

24 000 HUF
65,04
75,00

Fischer asztali barométer, réz, műanyag, kisebb kopásnyomokkal, 11,5x10,5 cm
12233.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF