Flea Market
Number of items: 663
2560017
12463
416
Flea Market
Certina ETA caliber F06.111, férfi karóra, dátumfunkcióval, quartz szerkezet, működik, apró kopás, fém szíjjal d:35mm
12 000 HUF
2559509
12464
416
Flea Market
10 000 HUF
2548693
12465
416
Flea Market
Cartier gyűrűtartó doboz, 6x6cm
3 000 HUF
2533332
12466
416
Flea Market
10 000 HUF
2548786
12467
416
Flea Market
Rézmetszet dúc, falióra formájú, benne véset, kopott. 13x6cm
6 000 HUF
2575448
12468
416
Flea Market
Utazó barométer, német, 1950 körül, működik, kopott bőrrel borított dobozban, 7x8cm
20 000 HUF
2548666
12469
416
Flea Market
Teklagyöngy nyaklánc, fém csattal, h:39cm
3 000 HUF
2575533
12470
416
Flea Market
Fém gyógyszertartó, kopott, d:6cm
5 000 HUF
2575535
12471
416
Flea Market
Fém injekciós szett, orvosi, fém, kopott, h:9cm
20 000 HUF
2575560
12472
416
Flea Market
2db koponya, türkiz, tigrisszem, m:4cm
4 000 HUF
2575488
12473
416
15000
Flea Market
Réz nyomódúc, mozdonyos óra motívummal, kopott, 6,5x5cm
15 000 HUF
2524431
12474
416
Flea Market
Retró szemüveg tokban, kopott.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m