Art-ceramics Number of items: 108
2559070
11037
413
Art-ceramics
2db Hódmezővásárhelyi kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m:12 és 19 cm
4 000 HUF
2450168
11038
413
Art-ceramics
Népi kerámia korsó, kézzel festett, jelzett. Apró kopások, máz csorbák m:28cm
1 200 HUF
2555971
11039
413
Art-ceramics
3db mini népművészeti köcsög, kézzel festett kerámia, kopott, mázrepedt, apró lepattanásokkal, m: cca. 8cm
1 000 HUF
2517974
11040
413
Art-ceramics
Népi váza, színes mázakkal festett cserép. Kopott, m: 37cm
1 200 HUF
2518008
11041
413
Art-ceramics
Vegyes kerámia tétel, (Korond butykos, ismeretlen cica kerámia, Oláh István Hódmezővásárhely váza) Kopott, mázrepedésekkel, apró csorbákkal. Részben jelzett. m: 13 és 25 cm között.
1 000 HUF
2514547
11042
413
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi Oláh István által festett kancsó, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, m: 22cm
3 000 HUF
2517973
11043
413
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kettős szilke fedővel, színes mázakkal festett cserép, jelzett: Mónus Ferenc. Kopott, m: 22cm
3 600 HUF
2575507
11044
413
15000
Art-ceramics
PF jelzéssel: Vízköpő. kerámia, kopott, m:29cm
15 000 HUF
2523944
11045
413
Art-ceramics
Csorgatott mázas retro kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m. 16 cm
3 000 HUF
2528764
11046
413
3200
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka kaspó, mázas kerámia, jelzett, mázrepedésekkel, m: 11 cm
3 200 HUF
2548811
11047
413
Art-ceramics
Retró gömb váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan m:10cm
2 000 HUF
2548819
11048
413
Art-ceramics
Retró Tófej váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan m:31cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house