Art-ceramics

Number of items: 108

11013.

7 000 HUF
18,97
21,88

Kovács Éva (1938-2017): Coffos lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm
11014.

10 000 HUF

11015.

48 000 HUF
130,08
150,00

Kovács Éva (1938-2017): Gondolkodó lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm
11016.

10 000 HUF

Kovács Éva (1938-2017): Lány virágcsokorral, mázas kerámia, apróbb lepattanásokkal, jelzett, m: 22cm
11017.

12 000 HUF

Kovács Éva (1938-2017): Coffos lány, mázas kerámia, lepattanásokkal, jelzett, m: 21cm
11018.

10 000 HUF

Kovács Éva (1938-2017): Kislány, mázas kerámia, Fején erősebb mázkopással, jelzett, m: 28cm
11019.

14 000 HUF
37,94
43,75

Kovács Éva (1938-2017): Kislány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 27cm
11020.

12 000 HUF

Kovács Éva (1938-2017): Ülő kislány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 23cm
11021.

12 000 HUF

Kovács Éva (1938-): Csillagszemű lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 28cm
11022.

14 000 HUF
37,94
43,75

Gránit kerámia vizeskancsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:13cm
11023.

1 000 HUF

2db Gránit söröskorsó, faqjansz, kopott, jelzett, m:12cm
11024.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF