Art-ceramics Number of items: 108
2575936
11097
413
Art-ceramics
Vegyes mini kerámia tétel, korsók, vázák, kopott, apró lepattanások, 15db, m: 6-10cm
4 000 HUF
2575938
11098
413
Art-ceramics
Kerámia kiöntő Bevi Anna felirattal, kopott, jelzés nélkül, m:10,5cm
3 000 HUF
2575506
11099
413
Art-ceramics
Jugendstil vizes készlet, 4 személyes, kerámia, réz, jelzés nélkül, m:9-23cm
8 000 HUF
2575490
11100
413
15000
Art-ceramics
Régi fajansz olaj ecet tartó üvegbetéttel, kopott, jelzett, m:27cm
15 000 HUF
2492289
11101
413
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm
1 000 HUF
2574840
11102
413
Art-ceramics
Panda formájú persely, kézzel festett cserép, lepattanásokkal, kisebb sérülésekkel, m: 24 cm
1 000 HUF
2574887
11103
413
Art-ceramics
Niederselters Nassau antik ásványvizes flaska, keménycserép, XIX. sz. Jelzett, kisebb sérülésekkel, hibákkal, m: 29 cm
2 000 HUF
2577218
11104
413
Art-ceramics
Maruhon Wahe japán citromfacsaró, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 11,5x10,5 cm
3 600 HUF
2577315
11105
413
Art-ceramics
Wilhelmsburg virágmintás tálka, mázas kerámia, jelzett, kisebb lepattanásokkal, kopásnyomokkal, 19x14,5 cm
2 400 HUF
2577709
11106
413
Art-ceramics
Mázas kerámia kutya, jelzés nélkül, lepattanással, m: 17 cm + mázas kerámia tojástartó, jelzett, apró hibákkal, 23,5x17 cm
1 600 HUF
2582565
11107
413
Art-ceramics
Francia amfóra váza, gazdagon díszített, kézzel festett majolika. Jelzés nélkül, talapzatán felirattal ("Coupe Voix du Nord"), apró lepattanással, kopásnyomokkal, m: 37,5 cm
3 000 HUF
2583167
11108
413
Art-ceramics
Figurális hamutartó őzzel, mázas kerámia, Hévíz jelzéssel, kis kopással, 13,5x11,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house