Antique

Number of items: 71

Fokos, fém markolat és fa nyél, kopott, h:92cm
11628.

3 000 HUF

3 darabos néprajz tétel: kovácsoltvas sarló, kasza-üllő, szaruból készült kaszakő tartó
11629.

3 000 HUF

Abbázia üvegkép, fa keretben, kopott, d: 12cm
11630.

4 800 HUF
13,01
15,00

Öntöttvas dísztál, katonák, rozsdás, jelzés nélkül Mohács??, d:22cm
11631.

8 000 HUF

11632.

24 000 HUF
65,04
75,00

Faragott fa keretes tükör 57x91 cm
11633.

8 000 HUF

Pho kutyát ábrázoló régi, kínai pecsétnyomó. faragott jade kő 5 cm / Pho dog Chinese jade seal maker
11634.

15 000 HUF
40,65
46,88
10

Feszület bronz korpusszal. Fa, bronz. XX. sz. eleje. 45 cm
11635.

4 000 HUF

Jelzés nélkül: 2db, fali relief, hidegen festett gipsz, sérülésekkel, d:42cm
11636.

8 000 HUF

Metallwarenfabrik Esslingen W. Quist Art Deco stílusú pohárkészlet, ezüstözött fém, üveg, bakelit, jelzett, kopásnyomokkal, 34x26cm
11637.

20 000 HUF
54,20
62,50

Argentor alpakka váza, kivehető üveg betéttel. Jelzett, hibátlan. m: 33 cm
11638.

10 000 HUF
9

11639.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF