Antique

Number of items: 71

Sétapálca csont markolattal, fa, kopott, h:88cm
11616.

12 000 HUF

Bányász bot, fa, öntöttvas markolattal, kopott, h:101cm
11617.

12 000 HUF

Ópium pipa, hiányos szerelék, fa és agancs, kopott, h:95cm
11618.

10 000 HUF

Sétabot, fa, szaru markolattal, kopott, m:85cm
11619.

8 000 HUF

Réz fokos, fa nyéllel, kopott, h:85cm
11620.

10 000 HUF

Ébenfa sétapálca fém rátétekkel, hibátlan, h:93cm
11621.

8 000 HUF

Ébenfa sétapálca fém rátétekkel, hibátlan, h:83cm
11622.

8 000 HUF

Ezüstözött alpakka, szecessziós kínálótál, jelzett (Henniger), kopásnyomokkal, apró horpadásokkal, 36x20cm
11623.

10 000 HUF
9

Szecessziós réz kézi tükör, kopásnyomokkal, 44x19cm
11624.

15 000 HUF
40,65
46,88

Régi réz távcső, sérült, h:30cm
11625.

3 000 HUF

1910 körül, kerti növény permetező, réz, fa, jelzett Bécs h:39cm
11626.

5 000 HUF

Bronz szecessziós kínáló, üvegbetét nélkül, kopott, 46x18cm
11627.

4 000 HUF
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF