Antique Number of items: 71
2489349
11592
413
300000
Antique
300 000 HUF
2444631
11593
413
100000
Antique
100 000 HUF
2412574
11594
413
44000
Antique
44 000 HUF
2548639
11595
413
120000
Antique
Vakizasi - wakizashi. XX. század első fele. A markolata rájabőrrel borított, amely bőrrel van betekerve, közötte két figurális menuki található. A tsuka, tsuba és habaki közötti résznél sérült. Pengéjén sérülések, karcolások láthatók. Kardhüvely, hagyományosan lakkozott fa. Kopott. Jelzést, szétszedés hiányában, nem találtam. h:57cm
120 000 HUF
2522840
11596
413
100000
Antique
100 000 HUF
2582698
11597
413
40000
Antique
20 század eleje: Szent Miklós és a béna. Tojástempera, fa, sérült, 27x22cm
40 000 HUF
2582685
11598
413
40000
Antique
19. századi orosz ikon: Gyógyító Krisztus. Tojástempera, fa. Sérült. 31x27cm
40 000 HUF
2582686
11599
413
42000
Antique
19. századi orosz ikon: Istenszülő. Tojástempera, fa. Sérült. 39x31cm
42 000 HUF
2582682
11600
413
40000
Antique
19. századi orosz ikon: Ünnepi ikon. Tojástempera, aranyfüst, fa. Sérült. 33x27cm
40 000 HUF
2582681
11601
413
42000
Antique
19. századi orosz ikon: Szent Miklós. Tojástempera, aranyfüst, fa. Sérült. 35,5x31cm
42 000 HUF
2582680
11602
413
48000
Antique
19. századi orosz ikon: Salvator Mundi. Tojástempera, aranyfüst, fa. Sérült. Félbetört. 38,5x32cm
48 000 HUF
2577189
11603
413
24000
Antique
2 db: Rézfejű cifra fokos, vas hegyű leszúróval, benne Bugac Kecskemét felirat + BK betű jeles (Bugac Kecskemét) billog
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house