Books: Other rarities Number of items: 261
2560900
17452
411
Vladimir Fédorovski: Az Orient expressz regénye. Bp., 1988. General Press. Kiadói papírkötésben
1 800 HUF
2483744
17453
411
Bereczky - Cseuz: Simai sakkoló. Bp., 2013. Püski. Kiadói papírkötésben
1 000 HUF
2562374
17454
411
M. Recht Márta: Mit kössek a gyermekemnek? Bp., Új Idők Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1 000 HUF
2555590
17455
411
Barabás Tibor: Rákóczi hadnagya. ALÁÍRT! 1957, Móra. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
2 000 HUF
2556090
17456
411
2 db könyv - Kós Károly: A gálok. Bp., 1999, Don Bosco. + Kós Károly: Az országépítő. Szeged, Lazi. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2560687
17457
411
Vörösmarty Mihály válogatott versei. Beöthy Zsolt bevezetésével. Bp.,é.n.,Athenaeum. Díszes címlappal. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel, kissé laza fűzéssel.
1 400 HUF
2560506
17458
411
Barabás Ábel: Petőfi. Bp., 1907., Franklin. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
1 400 HUF
2560512
17459
411
Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon, 295 p.+10 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
1 800 HUF
2284532
17460
411
1 000 HUF
2501345
17461
411
Gárdonyi Géza versei. A verseket vál. és az előszót írta: Bóka László. Kis Magyar Múzeum 4. köt. Bp., 1958, Magyar Helikon, 78+3 p.+1 t. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3200 példányban, ebből 750 példány egészvászon-kötésben számozva. Számozott (750/363.) példány.
2 800 HUF
2517517
17462
411
Mándy Iván: Budapesti legendák. Felvidéki András rajzaival. Bp., 1994, Budapest Főváros Önkormányzata, 165+2 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 200 számozott példányban, ebből a 81. számú példány.
6 000 HUF
2521227
17463
411
Lewis, Wallace: Ben Hur. Tolnai Regénysorozata 6 db füzete. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült állapotban.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house