Books: Other rarities Number of items: 261
2522979
17440
411
Nagyszalontai gyűjtés. Gyűjtötte a Magyar Folklore Fellows Magyar Osztályának Nagyszalontai Gyüjtő Szövetsége Kodály Zoltán közreműködésével. Szerk.: Szendrey Zsigmond. Magyar Népköltési Gyűjtemény XIV. köt. Kiadja: Kisfaludy Társaság. Bp.,1924, Athenaeum, XXXII+370+3+XX-XXXII p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal.
3 000 HUF
2348941
17441
411
Victoria Tobach: Tűzön járók. Bp., 2001. Tobbi Bt. Kiadói papírkötés. Dedikált.
1 800 HUF
2400920
17442
411
Drotleff Zoltán: Az iránytű. Bp., 2015, AccordiA. Kiadói papírkötés. Dedikált.
1 600 HUF
2400917
17443
411
Drotleff Zoltán: Bezárt csillagok között. Bp., 2016, Rím. Kiadói papírkötés. Dedikált.
1 600 HUF
2400898
17444
411
Újvári Ferenc: Vers a lelkem. Bp., 2018, Krúdi. Kiadói papírkötés. Dedikált.
1 200 HUF
2555338
17445
411
1 800 HUF
2555335
17446
411
Mindennapi csoda. Magyar írók vallomásai a köyvről. összeállította Steinert Ágota Bp., 1984. Magvető. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent 1000 példányban. Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni (1912-2014) tulajdonosi névbejegyzésével, Radnóti Miklósné könyvtárából
3 000 HUF
2555341
17447
411
Laner Antal: Dissertatio de acupunctura - Az akupunktúráról. Facsimile kiadás. Bp., 1988. MTA Kiadói papírkötésben
1 800 HUF
2555367
17448
411
Szigethy András: A krokodilfa. Dedikált Földes Anna írónő részére. Bp., 2001. Magyar könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés
2 400 HUF
2534476
17449
411
600
Sade Márki: Justine avagy az erény meghurcoltatása. Fordította és az utószót írta: Vargyas Zoltán. Palásti Erzsébet rajzaival. Bp.,1989, Európa. Kiadói papírkötés. 2534344
17450
411
900
2561074
17451
411
Pelle Molin: Adal költészete. Gyoma, 1929. Kner Izidor. 146p. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house