Books: Other rarities Number of items: 261
2510707
17416
411
Sumonyi Zoltán: Tíz Bartók-levél. Versciklus. Bp., 1988., Tinódi. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Sumonyi Zoltán (1942-) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
1 000 HUF
2557646
17417
411
Berkesi András-Kardos György: Kopjások. Bp., 1959, Zrinyi. A szerző második regényének első kiadása. Kiadói félvászon-kötés. A szerző, Berkesi András (1919-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
1 200 HUF
2559747
17418
411
Illyés Gyula: Lélekbúvár. Szatira. Bp.,1943,Révai. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2559752
17419
411
Gyomlay László: Régi harangok kongását hallgatom. Bp.,[1941], Stádium. Félvászon-kötésben.
1 200 HUF
2541011
17420
411
Vészi Endre: Arckép ezer tükörben. Bp., 1964, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. A szerző által Gábor Viktor részére DEDIKÁLT példány.
1 200 HUF
2503765
17421
411
Arnold Ernő: A tanítványság útján Dedikált! Bp., 2020. Szerzői Kiadói papírkötésben 2400968
17422
411
Drotleff Zoltán: Tán igazak álmaim. Bp., 2013, Rím. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2401119
17423
411
Scheibner Tamás és Szűcs Zoltán Gábor (szerk.) Az értelmezés szükségessége. Tanulmányok Kertész Imréről. Bp., 2002, L'Harmattan. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2400906
17424
411
Bene Edit: Keserv - édes. Mór, 2015, Bene Edit. Kiadói papírkötés. Dedikált
1 600 HUF
2400914
17425
411
Drotleff Zoltán: Lepréselt virágillat. Válogatott versek. Bp., 2014, Rím. Kiadói papírkötés. Dedikált
1 600 HUF
2400891
17426
411
Királyi Lajos: Emlékek, tájak, utazások. Válogatott versek és prózai írások. Bp., 2017, BÍRÓ family. Kiadói papírkötés. Dedikált
1 200 HUF
2385416
17427
411
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house