Flea Market Number of items: 542
2559384
11971
411
Flea Market
Ón italos flaska, kopott, jelzett, m:13cm
3 600 HUF
2559343
11972
411
Flea Market
Fém hajó formájú könyvtámasz pár, kopott, m:14cm
4 000 HUF
2559157
11973
411
Flea Market
Intarziás biedermeier fadoboz, kopott, működő zár+kulcs, 24x17x15cm
4 000 HUF
2559148
11974
411
Flea Market
Art Deco fali lámpa, porcelán üveg, SÉRÜLT búramenet, ettől függetlenül funkcionál, 10x10x16cm
2 000 HUF
2559105
11975
411
Flea Market
Műanyag figurális virágtartó üveg betéttel, kopott, 10cm
1 000 HUF
2558784
11976
411
Flea Market
Agyag Hadsereg katonái és ló, Qin Shi Huang Di (Kr.e. 259 - 210) kínai császár mauzóleumából. Kicsinyített másolat (Replika) szobor, dobozban, kopott, öntött kerámia.
6 000 HUF
2558743
11977
411
Flea Market
Aranyozott fa újságtartó, jelzett, 34x24x37cm
8 000 HUF
2558464
11978
411
Flea Market
Vegyes benzines öngyújtók, kopott, cca 5x5cm (Zippo, Imco, Rowenta stb.)
8 000 HUF
2558408
11979
411
Flea Market
Mirage Berlin Goerz német távcső, bőrtokban, kopott, 14x10cm
6 000 HUF
2558399
11980
411
Flea Market
Bronz asztali lámpa ernyővel, m:27cm
3 000 HUF
2558071
11981
411
Flea Market
Régi szövött terítő, kopott, 180x140cm
6 000 HUF
2557752
11982
411
Flea Market
Fél cipős doboznyi vegyes bizsu nyakláncok.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house