Flea Market
Number of items: 542
2556118
11886
411
Flea Market
Retró férfi piperekészlet, bőr tokban, kopott, hiányos, 35x25cm
3 000 HUF
2556084
11887
411
Flea Market
Kisdoboz, vegyes bizsukkal. 14x10,5cm
4 000 HUF
2556069
11888
411
Flea Market
1978 Politikai földgömb, kopott d:33cm
6 000 HUF
2555989
11889
411
Flea Market
Johann Bosch útépítő vállalkozó névjegytartó, műkő, spiáter, kopott, 12x16,5cm
2 600 HUF
2555975
11890
411
Flea Market
Franck kávésdobozban 14 db szobrász kellék, részben jelzett, Wagner, bronz kanalak, simítók. 18x11,5x6cm
12 000 HUF
2554891
11891
411
Flea Market
Indiai dekoratív, luxus kivitelű selyem sál 180x55cm
8 000 HUF
2554879
11892
411
Flea Market
Figurális gyertyatartó trófea, afrikai antilop lábbal díszítve, kopott, m:29cm
5 000 HUF
2554873
11893
411
Flea Market
Fém pohártartó, m:22cm, 6db üveg pohárral m:13cm, klf italmárkákkal díszítve (Lánchíd, Budafok, Plum, Cabinet -brandy, Unicum, Barack pálinka) kopott,
5 000 HUF
2554779
11894
411
Flea Market
Kemény férfikalap, 1940 körül, "Kőnig Budapest" VII. Erzsébet krt. 48., VIII. József krt. 23. etikett jelzéssel, gyapjú, bőr, selyem. k: 53cm
2 800 HUF
2554165
11895
411
Flea Market
Nagyfeszültségű áramvizsgáló, tűs, 110-380v, kopott
2 000 HUF
2554158
11896
411
Flea Market
6 személyes likőrös készlet, alpakka, kopott.
6 000 HUF
2554115
11897
411
3800
Flea Market
1 pár Caber olasz sícipő, 41-es méret???, kopott.
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m