Flea Market
Number of items: 542
2557252
11995
411
Flea Market
Vegyes bolhatétel, tálca, gyertyatartó, tálka, kávédaráló, hús klopfoló. kopásokkal. Vegyes méretben.
4 000 HUF
2556945
11996
411
Flea Market
58 darabos ezüstözött alpakka evőkészlet, ismeretlen jelzésekkel. Kopott.
3 000 HUF
2556932
11997
411
Flea Market
2db bronz falikar, sérült, gyertyaizzós kivitelben, E14-es LED-es izzóval. 25x19cm
4 000 HUF
2556928
11998
411
Flea Market
Fadoboz fém veretekkel, tükörberakással, 15x12x11
3 000 HUF
2556919
11999
411
Flea Market
Retró fadoboz, réz veretekkel, kopott, 15x15cm
2 400 HUF
2556894
411
Flea Market
Flamand réz csillár, kopott, nincs kipróbálva, 8 égős, gyertyaizzós kivitelben, E14-es LED-es égőkkel. d:59cm
8 000 HUF
2556820
12001
411
Flea Market
Rézveretes fadoboz, kopott, 22x16x8cm
3 000 HUF
2556817
12002
411
Flea Market
Taxtil díszítéses ékszeres doboz, 13x9x7cm
2 000 HUF
2556814
12003
411
Flea Market
Réz díszváza, kopott, m:15cm
2 000 HUF
2556811
12004
411
Flea Market
Réz mini kandallókészlet, kopott m:33cm
5 000 HUF
2556725
12005
411
3800
Flea Market
Ezüstözött ón, rózsás, füles tálka, kopott, m:16cm
3 800 HUF
2556628
12006
411
Flea Market
3 db ezüstözött alpakka (tálka, cukortartó, tejszínes) részben jelzett, kopott. Vegyes méretben.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m