Antique Number of items: 42
2534200
11533
411
Antique
Szent Terézt ábrázoló plakettel díszített fa szenteltvíztartó üveg betéttel, h: 16,5 cm
2 600 HUF
2503187
11534
411
4800
Antique
Régi fa feszület, fém korpusszal, kopásnyomokkal, m: 42,5 cm
4 800 HUF
2553050
11535
411
Antique
Antik szerencse díszkulacs, emlékekkel tele applikálva (pitykegomb, gombok, bross maradványok, fém lóhere, vegyes érmékkel, stb.) sérült, kopott, teteje törött. m:21cm
10 000 HUF
2553113
11536
411
Antique
3 000 HUF
2553324
11537
411
Antique
T. Bodrog Erzsébet (1934-): Fali szőttes. Vászon, fémszálas hímzés. Hátoldalán etikettel jelzett. 153x70cm
20 000 HUF
2553386
11538
411
Antique
Art deco elefántfejes cigarettakínáló és hamutál, bakelit, jelzett: Gummon 2744. Csehország, 1930 körül. Apró csorba. 9.5×9.5×20 cm
5 000 HUF
2553680
11539
411
Antique
Szecessziós vasaló, melegítő vassal, kopott, jelzés nélkül, bronz, m:16,5cm
10 000 HUF
2555659
11540
411
90000
Antique
Barabás László (1934- ): Vörös postakocsi. tűzzománc. Kopott fakeretben, jelzett, 40x50cm
90 000 HUF
2557493
11541
411
30000
Antique
Ikon fém okláddal, Remete Szent Antal és Szent Theodosius, középen Istenszülő a kis Jézussal. Lent: A Szent Miklós-templom vagy Szent Miklós-templom a XVII. század végéről a XVIII. század elejére datált építészeti műemlék, amely a Kijev-Pechersk Lavra területén található. A templom a kozák barokk stílushoz tartozik. A kék kupolát aranyszínű csillagok borítják, tetején pedig egy kereszt áll, amelyen egy aranyszínű galamb látható. A templomot Myriai Szent Miklós nevében szentelték fel. Oroszország, 1900 körül. Sérülésekkel, kopásokkal. 17x13cm
30 000 HUF
2558182
11542
411
Antique
1900 körül Szecessziós hímzett mappa, viseletes állapotban, 36,5x27cm
2 000 HUF
2558427
11543
411
14000
Antique
Öntöttvas asztali képkeret arany színű festékkel fújva, feltehetően francia herceg nyomatával nyomatával, teljes méret: 30x19cm, belső méret: 17x11cm
14 000 HUF
2558416
11544
411
Antique
Bronz asztali képkeret, Wittelsbach Erzsébet magyar királyné nyomatával, teljes méret: 32x20cm, belső méret: 14x10cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house