Antique

Number of items: 42

Nagyméretű antik kávédaráló, kopott, m:32cm
11545.

20 000 HUF
54,20
62,50

Földgömb, lakkozott papír, fa állvány, sérült. m:37,5cm 1:70 Magyar Földrajz Intézet Budapest, 1930-as évek második fele (politikai határaiból következtethetően 1939 körülre tehető. Németországot és Ausztriát az Ansch- luss megvalósulásának értelmében egy országként, egy színnel jelölték, az I. bécsi döntés nyomán a Fel- vidék egy része visszakerült Magyarországhoz, Afrika országai a gyarmatosító anyaország nevét is viselik, a Japán Birodalom részeként jelölték Mandzsúriát.)
11546.

2 400 HUF
22

Art deco asztali készlet. Kristály, fém tartóval. 20 cm. Egyik üveg és dugója sérült
11547.

7 000 HUF
18,97
21,88

Carl Zeiss mikroszkóp. Teljes készlet, tartozékokkal, fa hordtáskával. cca 1940. 24 cm Jó állapotban
11548.

30 000 HUF
81,30
93,75

11549.

100 000 HUF
271,00
312,50

Percz János (1920-2000) 1980. "Szabadság", bronz falikép, jelzett, kerek fa keretben, d:12,5cm
11550.

10 000 HUF

Hattyús falikar pár. Bronz, homokfújt üveggel, bajonettzáras égőkkel. cca 1920 14 cm
11551.

16 000 HUF
43,36
50,00

1938 Diósjenő kígyót formázó masszív fa túrabot. Réz véggel. 98 cm
11552.

14 000 HUF
37,94
43,75

1937 az Erdélyi Szépmíves Céh díszes oklevele Kismarty Lechner Lóránd építésznek, nyomtatott aláírásokkal. 37x25 cm. Szép állapotban.
11553.

16 000 HUF
43,36
50,00

Iparművészeti lámpa. Réz, jelzés nélkül. 29 cm
11554.

8 000 HUF

Csonka Ibolya: Az élet kútja. Tűzzománc, jelzett, 15x23cm
11555.

3 000 HUF

Francia Limoges tűzzománc csendélet, jelzett, szép keretben, 12x9cm
11556.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF