Antique Number of items: 42
2559362
11545
411
Antique
Nagyméretű antik kávédaráló, kopott, m:32cm
20 000 HUF
2561903
11546
411
Antique
Földgömb, lakkozott papír, fa állvány, sérült. m:37,5cm 1:70 Magyar Földrajz Intézet Budapest, 1930-as évek második fele (politikai határaiból következtethetően 1939 körülre tehető. Németországot és Ausztriát az Ansch- luss megvalósulásának értelmében egy országként, egy színnel jelölték, az I. bécsi döntés nyomán a Fel- vidék egy része visszakerült Magyarországhoz, Afrika országai a gyarmatosító anyaország nevét is viselik, a Japán Birodalom részeként jelölték Mandzsúriát.)
2 400 HUF
2553359
11547
411
Antique
Art deco asztali készlet. Kristály, fém tartóval. 20 cm. Egyik üveg és dugója sérült
7 000 HUF
2558276
11548
411
30000
Antique
Carl Zeiss mikroszkóp. Teljes készlet, tartozékokkal, fa hordtáskával. cca 1940. 24 cm Jó állapotban
30 000 HUF
2444631
11549
411
100000
Antique
Csont nyelű sétapálca Dúsan faragott ébenfa, fém és csont. Fogóján oroszlánfej, szájában gazellával. XIX. század vége, Korának megfelelő állapotban. H: 100 cm
100 000 HUF
2459639
11550
411
Antique
Percz János (1920-2000) 1980. "Szabadság", bronz falikép, jelzett, kerek fa keretben, d:12,5cm
10 000 HUF
2554645
11551
411
Antique
Hattyús falikar pár. Bronz, homokfújt üveggel, bajonettzáras égőkkel. cca 1920 14 cm
16 000 HUF
2553002
11552
411
14000
Antique
1938 Diósjenő kígyót formázó masszív fa túrabot. Réz véggel. 98 cm
14 000 HUF
2554682
11553
411
Antique
1937 az Erdélyi Szépmíves Céh díszes oklevele Kismarty Lechner Lóránd építésznek, nyomtatott aláírásokkal. 37x25 cm. Szép állapotban.
16 000 HUF
2358394
11554
411
Antique
Iparművészeti lámpa. Réz, jelzés nélkül. 29 cm
8 000 HUF
2505235
11555
411
Antique
Csonka Ibolya: Az élet kútja. Tűzzománc, jelzett, 15x23cm
3 000 HUF
2514640
11556
411
Antique
Francia Limoges tűzzománc csendélet, jelzett, szép keretben, 12x9cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house