Art-ceramics
Number of items: 169
2404284
11096
406
Art-ceramics
Bodrpgkeresztúri mázas kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.d: 22,5 cm
2 000 HUF
2494881
11097
406
Art-ceramics
Hunyadi János. Karcagi kerámia fali dísz. Mázas kerámia. Matricával jelzett. Hibátlan. 13x17 cm
2 000 HUF
2471439
11098
406
Art-ceramics
8 db népi kerámia tál. Kézzel festettek, több jelzett, közötte régi is.
7 000 HUF
2513181
11099
406
Art-ceramics
2 db telkibányai fali dísztányér, mázas kerámia, kisebb mázsérülésekkel, hibákkal, d: 23 cm
3 000 HUF
2513182
11100
406
Art-ceramics
3 000 HUF
2506475
11101
406
Art-ceramics
Csákvári cserép kanna, színes mázakkal festett, jelzés nélkül, 1900 körül. m:33 cm
3 600 HUF
2506424
11102
406
Art-ceramics
Steinbach Mezőtúr kerámia falitányér, jelzett, apró lepattanásokkal. d: 15 cm
2505634
11103
406
Art-ceramics
Badár Balázs, ifj. (1896-1972) Kaspó. Mázas kerámia, Jelzett,hibátlan. m: 10 cm, d: 10,5 cm
4 000 HUF
2505633
11104
406
Art-ceramics
Badár Balázs, ifj. (1896-1972) Közepes méretű díszváza. Mázas kerámia, Jelzett,csorba m: 20 cm
4 000 HUF
2505499
11105
406
Art-ceramics
Népi kuglófforma, XIX. század. Kerámia, sérült. Jelzés nélkül. d: 29 cm
4 000 HUF
2505064
11106
406
Art-ceramics
4 db Korondi kerámia tányér, kopott, apró csorbák. Jelzés nélkül. cca. d: 23 cm
4 000 HUF
2512390
11107
406
Art-ceramics
Szekszárdi népi tálka, égetett cserép, jelzett, kopott, apró lepattanásokkal. d: 16 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m