Art-ceramics
Number of items: 169
2508008
11084
406
Art-ceramics
Sárospataki retró váza, színes mázakkal festett kerámia, ezikettel jelzett, apró kopásokkal, m: 27cm
2 000 HUF
2508007
11085
406
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 29.5cm
2 000 HUF
2508006
11086
406
Art-ceramics
Retró csíkos váza, színes mázakkal festett kerámia, hibátlan, m: 30cm
2 000 HUF
2512887
11087
406
Art-ceramics
2 db retró német kerámia dísztál, jelzés nélkül. d: 13 és 28 cm
3 600 HUF
2512884
11088
406
Art-ceramics
Retro Tófej mini váza. Mázas kerámia. Hibátlan m: 24 cm
2 000 HUF
2512800
11089
406
Art-ceramics
Bán Károly: Retró díszváza, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
8 000 HUF
2513064
11090
406
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, alsó pereme sérült, m: 24 cm
1 000 HUF
2495551
11091
406
Art-ceramics
5 db különböző Gránit dísztányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 24 cm-ig
4 000 HUF
2506186
11092
406
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos mázas kerámia dísztál, kopásokkal, jelzett, d: 25,5 cm
1 200 HUF
2511309
11093
406
Art-ceramics
Retro kiöntő 4 db kupicával, mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, kiöntő m: 21,5 cm
2 800 HUF
2466475
11094
406
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri mázas kerámia ikebana, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
1 000 HUF
2490356
11095
406
3800
Art-ceramics
Vizeskorsó. Mázas cserép, kézzel festett. XIX. sz. sérült, drótozva volt. m: 32 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m