Art-ceramics Number of items: 169
2426589
11132
406
Art-ceramics
Francia kerámia bakancs asztali dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 22x9 cm
1 800 HUF
2494581
11133
406
Art-ceramics
2 db Gránit virágmintás fali dísztányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett (az egyiken Murányiné Cs. E. jelzéssel), néhány kisebb mázhibával, kopásnyomokkal, d: 22,5 cm
1 200 HUF
2495845
11134
406
Art-ceramics
HAIG Wishkey feliratos kerámia készlet (habverő, jégtartó, szódáskanna) Hibátlan.
4 000 HUF
2506193
11135
406
Art-ceramics
Japán kerámia váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 31,5 cm
6 000 HUF
2506188
11136
406
Art-ceramics
Rolli Deruta Italy / Olaszország: Szamár kocsival kerámia figura, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, h: 18 cm
4 000 HUF
2506183
11137
406
Art-ceramics
É jelzéssel: iparművész váza + tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:23 cm, 20x20 cm
5 000 HUF
2506134
11138
406
Art-ceramics
Kerámia puttó fali dísz, mázrepedésekkel, h: 15,5 cm
2 400 HUF
2506128
11139
406
Art-ceramics
Fritz van Daalen: Szürke-fehér váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15,5 cm
5 000 HUF
2507514
11140
406
Art-ceramics
Vegyes kerámia tétel, köcsög, tányér váza stb.
1 400 HUF
2507636
11141
406
Art-ceramics
6 db kerámia kályhacsempe, részben jelzett. Különféle motívumokkal. Kopott. 19x19 cm
6 000 HUF
2512789
11142
406
Art-ceramics
Raku váza, kerámia, kopott, jelzett, m: 19 cm
5 000 HUF
2512787
11143
406
Art-ceramics
Raku váza, kerámia, kopott, jelzés nélkül m: 27 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house