Art-ceramics
Number of items: 169
2506185
11048
406
4200
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Csurgatott mázas díszváza. 1960-as évek. M:17 cm
4 200 HUF
2506129
11049
406
Art-ceramics
Király csurgatott kerámia gyertyatartó, 21x12 cm
4 000 HUF
2506130
11050
406
Art-ceramics
Váza, mázas retro kerámia. Jelzett. Hibátlan. m: 12,5 cm.
1 800 HUF
2506132
11051
406
Art-ceramics
Öblös retro váza, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 13 cm
2 800 HUF
2505791
11052
406
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos Gorka váza / kancsó, mázas kerámia, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
8 000 HUF
2505631
11053
406
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Lámpatest. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 18 cm
2 800 HUF
2505630
11054
406
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Ikebana. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x13x7 cm
2 000 HUF
2505637
11055
406
Art-ceramics
Retró falitál, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
1 800 HUF
2505636
11056
406
Art-ceramics
Tófej retró váza. Kerámia, csorba. m: 38cm
2 800 HUF
2505632
11057
406
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzett, csorba. m: 27,5 cm
4 000 HUF
2505473
11058
406
Art-ceramics
Pannonhalmi Zsuzsa (1949- ): Fali dísztál, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, d: 17 cm
3 000 HUF
2508042
11059
406
Art-ceramics
Retró kék váza, színes mázakkal festett kerámia, hibátlan, m: 16,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m