Watches
Number of items: 51
2505820
11634
406
Watches
5 db orosz mechanikus női karóra szíj nélkül, kopott, karcos, van benne sérült. (Zaria, Luch stb.)
4 000 HUF
2504265
11635
406
Watches
Breitling replika quartz karóra, kopott d: 42 mm
6 000 HUF
2505808
11636
406
Watches
Junghans utazóóra ébresztő funkcióval, fém és üveg házzal, működő, jó állapotban, kopott. m: 6 cm
5 000 HUF
2505756
11637
406
Watches
2 db dekoratív női karóra, elem nélkül, működő állapotban
1 000 HUF
2504253
11638
406
Watches
Citizen automata férfi karóra, piros bőrszíjjal, működő, jó állapotban d: 34 mm
8 000 HUF
2504257
11639
406
Watches
Dupont quartz karóra, bőrszíjjal, működő, jó állapotban, kopott d: 34 mm
3 000 HUF
2507556
11640
406
Watches
Silvana kézi felhúzó svájci karóra, számlapon kis korrozió, működik. Régi bőr szíjjal. d: 35mm
3 000 HUF
2504220
11641
406
Watches
Roskopf vasutas zsebóra, vonatot ábrázoló fém számlappal, Működő, de tisztításra szoruló szerkezettel. Jelzett, fém tokkal. d: 50 mm
5 000 HUF
2504263
11642
406
Watches
Omega Seamaster replika automata karóra, kopott, jár, d: 40 mm
6 000 HUF
2504235
11643
406
Watches
Vegyes karóratétel, sérült, kopott. (Timex, Kelton, Polaris stb.)
2 000 HUF
2504247
11644
406
Watches
3 db zsebóra, nem működik, sérült. (Roskopf, Empire, L'Alouette)
8 000 HUF
2449241
11645
406
Watches
Porsche design p6910 replika automata karóra kaucsuk szíjjal, újszerű működő állapotban d: 47 mm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m