Watches
Number of items: 51
2504241
11646
406
Watches
2 db régi női Omega óra, működik, tisztításra szorul. d: 17 mm
16 000 HUF
2504243
11647
406
Watches
LIP Chronometer , hibátlan számlappal, szép, működő állapotban d: 45 mm
16 000 HUF
2363212
11648
406
Watches
Helvetia zsebóra ezüsttokban, sérült számlappal üveg nélkül . Jelzett szerkezet, működő állapotban. d:50mm
7 000 HUF
2512540
11649
406
Watches
Doxa Anti-Magnetique mechanikus karóra, működik, kopásnyomokkal, d: 3,8 cm
8 000 HUF
2486433
11650
406
Watches
Poljot automata karóra, dátumkijelzővel, karcolásokkal, működik, d: 4,2 cm
2 000 HUF
2483046
11651
406
Watches
13 db modern óra számlap d: 30 mm
1 000 HUF
2497360
11652
406
Watches
Onsa mechanikus, fekete bőrszíjas férfi karóra, csavaros hátlappal, korának megfelelő állapotban. d: 34mm, működik.
12 000 HUF
2497357
11653
406
Watches
Onsa mechanikus, barna bőrszíjas férfi karóra, korának megfelelő állapotban. d: 34mm, működik.
12 000 HUF
2508460
11654
406
140000
Watches
Montblanc Meisterstück 4810 automata kronográfos férfi karóra. Aranyozott acél tokkal, naptár funkcióval. Kopással, koronáról az embléma hiányzik. Bőr szíjjal. Működő állapotban
140 000 HUF
2481671
11655
406
Watches
4 darabos régi óra tétel: Cornavin, Pobeda, Junghans, Ruhla karóra és ébresztő, Mind működő állapotban
8 000 HUF
2508456
11656
406
180000
Watches
IWC 18K arany (Au) női automata karóra. Jelzett. Működő, jó állapotban, bőr szíjjal. d: 22 mm
180 000 HUF
2476725
11657
406
Watches
Cornavin Antimagnetic svájci mechanikus férfi karóra, másodpercmutatóval, 17 köves, működik, plexin apró karcok, kopott, szíj nélkül.d: 34 mm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m