Flea Market

Number of items: 610

Régi, festett, aranyozott díszítésű képeslap-/fotóalbum, félvászon-kötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, 37,5x24 cm
12142.

2 400 HUF

Sunlight Soap fémdoboz, kis kopással, 13x10,5x10,5 cm
12143.

2 000 HUF

Lufthansa műbőr kézitáska, neszesszer, kb. 23x13,5x11 cm
12144.

2 000 HUF

Office Depot sporttáska, kb. 50x32x20 cm
12145.

1 400 HUF

Rialto bőr válltáska/kézi táska, kissé kopott, viseltes állapotban, 34x26 cm
12146.

3 000 HUF

Adidas retró kézi táska (West Germany - Nyugat-Németország), szövet, bőr, megkímélt állapotban, 44,5x33 cm
12147.

8 000 HUF

Louisville Slugger HBG23 12.75 Inch bőr baseball kesztyű
12148.

2 000 HUF

Louisville Slugger LPS30 12.5 Inch bőr baseball kesztyű
12149.

2 000 HUF

Bobby Moore Fund Cancer Research UK mug / Bobby Moore angol válogatott labdarúgó ('66-os világbajnok) rákkutatási jótékonysági alapjának bögréje, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
12150.

1 400 HUF

Madonna puttókkal, gobelin, 60x44 cm
12151.

1 000 HUF

Kis doboznyi vegyes bolha tétel: mini mexikói kalap, retró színes diák, réz plakett, stb.
12152.

1 000 HUF

Angol karaffa, formába öntött üveg, ezüstözött szerelékkel, jelzett, a fémen kisebb kopásnyomokkal, belső részén vízkőnyomokkal, m: 29,5 cm
12153.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF