Flea Market
Number of items: 610
2459318
12046
404
Flea Market
Fém pénztári kazetta, 2 db kulccsal, kis kopással, 19x12x7 cm
3 000 HUF
2473897
12047
404
Flea Market
2 db mosdó csaptelep kiegészítőkkel, 1 kádtöltő; csaptelep + Kludi szifon, mind használt, részben kopott, kissé vízköves, rozsdafoltos
1 400 HUF
2449967
12048
404
Flea Market
Kovácsoltvas gyertyatartó üveg betéttel, Dresden címeres gyertyával, jó állapotban, m: 21 cm
1 600 HUF
2414234
12049
404
Flea Market
Fém és bőr poháralátétét készletek d: 9 cm
1 400 HUF
2414205
12050
404
Flea Market
Fém keretes kínáló üveg betéttel d: 14 cm
1 000 HUF
2408334
12051
404
Flea Market
2 db hamutartó, az egyik kerámia, virágmintával, kézzel festett, mázas, jó állapotban, d: 11 cm + üveg, Martini felirattal, jó állapotban, 11x11 cm
1 200 HUF
2408319
12052
404
Flea Market
Keleti mintás festett fa doboz, mázas, kopásokkal + keres festett fa doboz, kopásokkal, 5x7,5x25 cm és d: 8,5, cm, m: 5 cm
1 200 HUF
2412818
12053
404
Flea Market
5 db üveg pohár, 6 db fém tartóval
1 200 HUF
2408349
12054
404
Flea Market
~1940 Borotválkozó és pipere készlet, kopásokkal, eredeti, kopott bőr tárolójában, a tároló lezárva: 16x24 cm
2 000 HUF
2417418
12055
404
Flea Market
3 db retró fém + 1 db porcelán reklámos hamutál, kopásokkal
1 200 HUF
2417403
12056
404
Flea Market
Elekthermax retró fém asztali lámpa, nem eredeti ernyővel, nem kipróbált, kopásnyomokkal, m: kb. 18 cm
1 200 HUF
2417329
12057
404
Flea Market
cca 1970 VEB Bergmann-Borsig Bebo Sher retró NDK villanyborotva, műbőr tokban, eredeti, szakadt papírdobozában
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m