Flea Market

Number of items: 610

Fém pénztári kazetta, 2 db kulccsal, kis kopással, 19x12x7 cm
12046.

3 000 HUF

2 db mosdó csaptelep kiegészítőkkel, 1 kádtöltő; csaptelep + Kludi szifon, mind használt, részben kopott, kissé vízköves, rozsdafoltos
12047.

1 400 HUF

Kovácsoltvas gyertyatartó üveg betéttel, Dresden címeres gyertyával, jó állapotban, m: 21 cm
12048.

1 600 HUF

Fém és bőr poháralátétét készletek d: 9 cm
12049.

1 400 HUF

Fém keretes kínáló üveg betéttel d: 14 cm
12050.

1 000 HUF

2 db hamutartó, az egyik kerámia, virágmintával, kézzel festett, mázas, jó állapotban, d: 11 cm + üveg, Martini felirattal, jó állapotban, 11x11 cm
12051.

1 200 HUF

Keleti mintás festett fa doboz, mázas, kopásokkal + keres festett fa doboz, kopásokkal, 5x7,5x25 cm és d: 8,5, cm, m: 5 cm
12052.

1 200 HUF

5 db üveg pohár, 6 db fém tartóval
12053.

1 200 HUF

~1940 Borotválkozó és pipere készlet, kopásokkal, eredeti, kopott bőr tárolójában, a tároló lezárva: 16x24 cm
12054.

2 000 HUF

3 db retró fém + 1 db porcelán reklámos hamutál, kopásokkal
12055.

1 200 HUF

Elekthermax retró fém asztali lámpa, nem eredeti ernyővel, nem kipróbált, kopásnyomokkal, m: kb. 18 cm
12056.

1 200 HUF

cca 1970 VEB Bergmann-Borsig Bebo Sher retró NDK villanyborotva, műbőr tokban, eredeti, szakadt papírdobozában
12057.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF