Flea Market
Number of items: 610
2474424
12070
404
Flea Market
Dyras sisak formájú kis hordozható tv. 20 cm
1 000 HUF
2460969
12071
404
Flea Market
Pavasaris retró parfüm és kölni, tartalommal, eredeti, kissé kopott díszdobozában
4 000 HUF
2443956
12072
404
Flea Market
Régi szódás szifon használt patronokkal (alumínium dobozban), kopott, sérült.
1 600 HUF
2445193
12073
404
Flea Market
Nagyméretű fa gyalu, jó állapotban, h: 62 cm
4 000 HUF
2461259
12074
404
Flea Market
Ékszeres doboz tükörrel, külön nyitható alsó fakkal, kb. 32 db bizsuval, doboz kopásnyomokkal, 8,5x14x19,5 cm
10 000 HUF
2400872
12075
404
Flea Market
Csontnyelű piperekészlet, hiányos, bőr tartóban, kopott, 20×12×6 cm
4 000 HUF
2408941
12076
404
15000
Flea Market
Antik bronz hajóablak, d: 28,5 cm
15 000 HUF
2418033
12077
404
100
Flea Market
WMF ezüstözött kínáló, kopásnyomokkal, jelzett, d: 25 cm
2418643
12078
404
Flea Market
Rózsás asztali fém kínálótál, kopásnyomokkal, d: 29 cm
1 000 HUF
2463763
12079
404
Flea Market
Fém tálca ornamentiukus motívumokkal, kopásnyomokkal, 39×28 cm
3 000 HUF
2463585
12080
404
Flea Market
Antik intarziás fa doboz, kulcs nélkül, 25×18×8,5 cm
4 000 HUF
2463607
12081
404
Flea Market
Alpakka pezsgős vödör, kopásnyomokkal, kis horpadásokkal, m: 20,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m