Flea Market

Number of items: 610

7 db ásvány arcmasszírozó (hegyikristály, rózsakvarc, tigrisszem, vörös jáspis, aventurin, lapis lazuli), bontatlan csomagolásban, angol nyelvű leírással
12118.

5 000 HUF

Bachruch utóda Bp. régi ékszeres doboz, "1925. Karácsony" felirattal, kisebb kopásnyomokkal, 31x6x2,5 cm
12119.

4 000 HUF

Hermes Paris díszdoboz műbőr borítással, jó állapotban, d: 13,5 cm, m: 9 cm
12120.

5 000 HUF

Bronz bika szobor, kis sérüléssel, 12x10x4 cm
12121.

1 000 HUF
26

Pomellato gyűrűtartó doboz, műanyag, fekete és vörös színben, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm, d: 7,5 cm
12122.

3 000 HUF

Indiai rekeszzománc réz tál Krisnás mintával, kopásnyomokkal, d: 20 cm
12123.

2 000 HUF

6 db Unicum Szilva reklám alátét, laminált, 42x30 cm
12124.

1 000 HUF
14

Retró jégtartó oroszlános címerrel, műbőr, műanyag, kissé kopott, m: 16 cm, d: 15 cm
12125.

1 000 HUF

NRA (National Rifle Association) terepmintás vászon válltáska, sporttáska, jó állapotban, 47x22x26 cm
12126.

4 000 HUF

Orvosi fertőtlenítő doboz, fém, kopásnyomokkal, 29x15x9 cm
12127.

4 000 HUF

2 db fém ékszertartó állvány, új állapotban, 31x22x10 cm
12128.

3 000 HUF

5 db fénykép- és filmtartó diófa doboz, "A Fénymíves" felirattal, 17x17x3,5 cm
12129.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF