Flea Market Number of items: 610
2492423
12118
404
Flea Market
7 db ásvány arcmasszírozó (hegyikristály, rózsakvarc, tigrisszem, vörös jáspis, aventurin, lapis lazuli), bontatlan csomagolásban, angol nyelvű leírással
5 000 HUF
2492402
12119
404
Flea Market
Bachruch utóda Bp. régi ékszeres doboz, "1925. Karácsony" felirattal, kisebb kopásnyomokkal, 31x6x2,5 cm
4 000 HUF
2492390
12120
404
Flea Market
Hermes Paris díszdoboz műbőr borítással, jó állapotban, d: 13,5 cm, m: 9 cm
5 000 HUF
2492374
12121
404
Flea Market
Bronz bika szobor, kis sérüléssel, 12x10x4 cm
1 000 HUF
2492333
12122
404
Flea Market
Pomellato gyűrűtartó doboz, műanyag, fekete és vörös színben, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm, d: 7,5 cm
3 000 HUF
2492319
12123
404
Flea Market
Indiai rekeszzománc réz tál Krisnás mintával, kopásnyomokkal, d: 20 cm
2 000 HUF
2495308
12124
404
Flea Market
6 db Unicum Szilva reklám alátét, laminált, 42x30 cm
1 000 HUF
2495588
12125
404
Flea Market
Retró jégtartó oroszlános címerrel, műbőr, műanyag, kissé kopott, m: 16 cm, d: 15 cm
1 000 HUF
2492568
12126
404
Flea Market
NRA (National Rifle Association) terepmintás vászon válltáska, sporttáska, jó állapotban, 47x22x26 cm
4 000 HUF
2492538
12127
404
Flea Market
Orvosi fertőtlenítő doboz, fém, kopásnyomokkal, 29x15x9 cm
4 000 HUF
2492530
12128
404
Flea Market
2 db fém ékszertartó állvány, új állapotban, 31x22x10 cm
3 000 HUF
2492522
12129
404
Flea Market
5 db fénykép- és filmtartó diófa doboz, "A Fénymíves" felirattal, 17x17x3,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house