Number of items: 260
2400300
11337
398
24000
Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 22 cm
24 000 HUF
2400303
11338
398
Herendi virág mintás tojás formájú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 17x11 cm
6 000 HUF
2400299
11339
398
Herendi virág mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan. m: 13 cm, d:14 cm
10 000 HUF
2400150
11340
398
Hollóházi porcelán korsós lány, kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 27,5 cm
4 000 HUF
2400311
11341
398
Alt Wien fajansz bonbonniere, kézzel festett jelenettel. Jelzett, hajszálrepedéssel d: 11 cm
7 000 HUF
2403649
11342
398
AW szív alakú ékszertartó dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5x5 cm
1 200 HUF
2348441
11343
398
6 db kínai virágmintás porcelán csésze aljakkal, matricás, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 14,5 cm
2 000 HUF
2390452
11344
398
Herendi porcelán kiöntő, a tetején rózsával díszített, fehér mázas, jelzés nélkül, a rózsán apró töréssel, m: 26 cm
6 000 HUF
2390444
11345
398
Hollóházi porcelán kacsa, fehér mázas, jelzett, a csőrén kis kopással, m: 21 cm, h: 27 cm
5 000 HUF
2426479
11346
398
Jelzés nélkül: Budapest, Országház képes porcelán dobozka .d: 9 cm
1 600 HUF
2407156
11347
398
Meisseni porcelán tál, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a peremén sérült és hiányos. d: 19,5 cm
2 000 HUF
2411738
11348
398
Régi, orosz jelzésű porcelán edényke. Kék festéssel, aranyozással. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:9 cm, m: 8 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m