Number of items: 260
2428996
11301
398
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere. Kézzel festett ,jelzett, hibátlan 11x11 cm
4 000 HUF
2429004
11302
398
Hollóházi art deco kutya figura. Kézzel festett ,jelzett, hibátlan 10x6 cm
6 000 HUF
2429010
11303
398
Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 14,5 cm
1 600 HUF
2429015
11304
398
Hollóházi porcelán harmonikás kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 14,5 cm
1 600 HUF
2429023
11305
398
Aquincumi cipőfűző óvodás fiú és kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm, 10 cm
3 000 HUF
2429079
11306
398
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm
2 000 HUF
2429089
11307
398
Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17x11 cm
7 000 HUF
2431075
11308
398
Hollóházi nagy méretű váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 37 cm
3 000 HUF
2431583
11309
398
Hollóházi porcelán váza máz alatti kék virág díszítéssel, jelzett minimális lepattanással az alján m:17 cm
1 000 HUF
2431243
11310
398
Hollóházi porcelán korsós lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
2 000 HUF
2432090
11311
398
Wallendorf virágmintás porcelán bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm
1 000 HUF
2432071
11312
398
Kungälus Kyrka porcelán tányér, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m