Number of items: 260
2432053
11313
398
Ale-Sködve Kyrka porcelán tányér, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
2431233
11314
398
Arpo porcelán padon ülő borozó bácsi vízfestett, jelzett 20 cm
3 000 HUF
2431830
11315
398
2200
Herendi porcelán szív alakú bonbonnier virág díszítéssel, Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 7 cm
2 200 HUF
2431824
11316
398
4200
Herendi petrezselyem mintás áttört porcelán kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
4 200 HUF
2431598
11317
398
Kőbányai Porcelán kakadu figura. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel. 19 cm
1 400 HUF
2431810
11318
398
4600
A rovargyűjtő. HS jelzésű német porcelán XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19,5 cm
4 600 HUF
2431820
11319
398
Tielsch-Altwasser virágmintás porcelán leveses tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 32×20 cm
2 600 HUF
2431832
11320
398
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
3 000 HUF
2424586
11321
398
40000
Herendi Viktória mintás kaspó . Kézzel festett, jelzett. kopással. d: 20 cm, m: 14 cm
40 000 HUF
2424585
11322
398
40000
Herendi Viktória mintás váza pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 25,5 cm
40 000 HUF
2424589
11323
398
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett. kopással. d: 11 cm
2 000 HUF
2424599
11324
398
Zsolnay és Hollóházi (2-2db) bányászkorsók. Klf minták, kor, jelzések. Kopásokkal
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m