Antique

Number of items: 42

Fekete-fehér kockás csont gömb, labda, dísz. Egy apró sérüléssel. d: 13 cm
11636.

6 000 HUF

Fali (gyógyszeres) szekrényke, kabinet .XIX. sz. Faragott fa, e lején dombornyomott bőr  képpel. Sérült,. Kulcs nélkül. 26x32 cm
11637.

10 000 HUF

Gazdagon díszített kínai faragott fa pohár, XIX. sz. vége. Néhány repedéssel, kopásnyommal, m: 12,5 cm / Ornate Chinese carved wood drinking cup
11638.

15 000 HUF
40,65
46,88

Horoszkópos iparművész réz tál. d: 20,5 cm
11639.

2 000 HUF

3 db japán szimbólumokat és feliratokat felnultató műalkotás. Üvegezett keretben 13x18 cm
11640.

4 000 HUF

Zsírkő áttört dobozka. karneol, achát, malachit betétekkel. 7x10x3 cm
11641.

2 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF