Antique Number of items: 42
2362804
11612
397
Antique
Vadász peremező. fa, vas, réz. XIX. sz. vége. / Hunter bullett-shell maker machine 21x14 cm
9 000 HUF
2323796
11613
397
Antique
XVIII.-XIX. sz. vörösréz kanna fedéllel, horpadásokkal, m: 53 cm, d: 32 cm
6 000 HUF
2414726
11614
397
Antique
Christoffle art deco nagy méretű alpakka tálca. Jelzett, szép állapotban d: 30 cm
20 000 HUF
2401622
11615
397
Antique
Gyertyatartó pár. Alpakka, XIX. sz. gazdagon díszítve, kopott aranyozással 22 cm
10 000 HUF
2402780
11616
397
Antique
Íróasztali műkő szett, sarki expedíció jeleneteivel ás állatokkal díszített, szovjet, össz. 3 db: tintatartó üvegbetétek nélkül, repedéssel, 24x40x3 cm + tapper, egyik sarkában sérült + hamuzó, sérült, 16x16x2 cm, mind jelzés nélkül
16 000 HUF
2402684
11617
397
Antique
cca 1890-1900 Antik emlék fa legyező, kézzel festett rajzokkal, kézzel írt dedikációkkal szólásokkal, aforizmákkal, humoros versikékkel, több helyen datált és autográf aláírásokkal ellátott. Sérült, hiányos, h: 40 cm
16 000 HUF
2387654
11618
397
28000
Antique
28 000 HUF
2387653
11619
397
28000
Antique
28 000 HUF
2421198
11620
397
Antique
Ezüst(Ag) nyelű desszertes evőeszközkészlet, 6+1 db
20 000 HUF
2413284
11621
397
Antique
Alpakka pezsgősvödör. Sérült. m: 26 cm, d: 21 cm
4 000 HUF
2417750
11622
397
Antique
1937 Wörthi tó körüli kerékpárverseny ezüstözött alpakka kupája. Jelzett, Lenk alpakka. m: 11 cm / Wörthersee bycicle contest prize. Lenk alpacca.
1 000 HUF
2417639
11623
397
Antique
Fésülködőtükör. XIX. sz. Politúrozott faragott, fa, szúnyomokkal. 31 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house