Antique

Number of items: 42

Vadász peremező. fa, vas, réz. XIX. sz. vége. / Hunter bullett-shell maker machine 21x14 cm
11612.

9 000 HUF
24,39
28,13

XVIII.-XIX. sz. vörösréz kanna fedéllel, horpadásokkal, m: 53 cm, d: 32 cm
11613.

6 000 HUF

Christoffle  art deco nagy méretű alpakka tálca. Jelzett, szép állapotban d: 30 cm
11614.

20 000 HUF
54,20
62,50

Gyertyatartó pár. Alpakka, XIX. sz. gazdagon díszítve, kopott aranyozással 22 cm
11615.

10 000 HUF

Íróasztali műkő szett, sarki expedíció jeleneteivel ás állatokkal díszített, szovjet, össz. 3 db: tintatartó üvegbetétek nélkül, repedéssel, 24x40x3 cm + tapper, egyik sarkában sérült + hamuzó, sérült, 16x16x2 cm, mind jelzés nélkül
11616.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1890-1900 Antik emlék fa legyező, kézzel festett rajzokkal, kézzel írt dedikációkkal szólásokkal, aforizmákkal, humoros versikékkel, több helyen datált és autográf aláírásokkal ellátott. Sérült, hiányos, h: 40 cm
11617.

16 000 HUF
43,36
50,00

11618.

28 000 HUF
75,88
87,50

11619.

28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) nyelű desszertes evőeszközkészlet, 6+1 db
11620.

20 000 HUF
54,20
62,50

Alpakka pezsgősvödör. Sérült. m: 26 cm, d: 21 cm
11621.

4 000 HUF

1937 Wörthi tó körüli kerékpárverseny ezüstözött alpakka kupája. Jelzett, Lenk alpakka. m: 11 cm / Wörthersee bycicle contest prize. Lenk alpacca.
11622.

1 000 HUF

Fésülködőtükör. XIX. sz. Politúrozott faragott, fa, szúnyomokkal. 31 cm
11623.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF