Art-ceramics Number of items: 80
2387138
11037
394
Art-ceramics
Steffl kerámia, Bécs mázas kerámia gyertyatartó. Matricával jelzett, hibátlan. 9,5 cm
1 000 HUF
2387166
11038
394
3400
Art-ceramics
6 db klf kerámia kiöntő. Mázas kerámiák, némelyik jelzéssel. klf méret
3 400 HUF
2390096
11039
394
Art-ceramics
Címeres fali dísz tál. Fajansz, XIX: sz. Kézzel festett, jelzés nélkül, sérülésekkel. d: 38 cm
8 000 HUF
2387296
11040
394
Art-ceramics
Antik kerámia olajmécses modern másolata, 10x7x2 cm
2 000 HUF
2390094
11041
394
Art-ceramics
2 db dísztányér. XIX. sz. Erdély. Mázas kerámia, kézzel festett, lepattanásokkal. d: 21 cm
5 000 HUF
2387148
11042
394
Art-ceramics
XIX. század Régi vizeskorsó, mázas cserép, kopott, kis lepattanásokkal és sérülésekkel, mázhibákkal, m: 30,5 cm
2 000 HUF
2387196
11043
394
Art-ceramics
Népművészeti motívumokkal díszített mázas kerámia mini korsók, 3 db, 2 db jelzett, 1 db jelzés nélkül, egyen egészen apró mázhibákkal, m: 11 cm és 12,5 cm közötti méretben
2 000 HUF
2391217
11044
394
Art-ceramics
Habán másolat kerámia korsó, kézzel festett, jelzett, sérült és javított fém fedéllel, m: 25 cm
4 000 HUF
2394083
11045
394
Art-ceramics
Mayrhofen Zillertal ón fedeles kerámia sörös korsó, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
3 000 HUF
2394089
11046
394
Art-ceramics
Ón fedeles kerámia sörös korsó, jelzés nélkül, alján sérült, tetején hajszálrepedés, m: 24 cm
3 000 HUF
2338830
11047
394
Art-ceramics
Festett mázas kerámia padlóváza, hibátlan, m: 34 cm
1 800 HUF
2327818
11048
394
Art-ceramics
Festett kerámia lány figura, lepattanással, m: 24 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house