Art-ceramics

Number of items: 80

Karl Pau Waldeck am See Kunstgewerbe kerámia falitányér pár. Gólyás díszítéssel. XX. sz. közepe. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett. Egy két kisebb karccal.  d: 22,5 cm, 29, 5 cm
11012.

5 000 HUF

Kovács Margit (1902-1977): Éneklő lány. Festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13 cm / Singing girl. Painted ceramic in good condition
11013.

40 000 HUF
108,40
125,00

PF. jelzéssel, 	Pál Ferenc (1914-2008)? ? Mázas kerámia váza. Jelzett. hibátlan. m:19 cm
11014.

2 000 HUF

Sződi Katalin (?-): Lány korsóval, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 30 cm
11015.

18 000 HUF
48,78
56,25

Mázas kerámia váza, jelzett (Török László, Mezőtúr), kis karcolásokkal, m: 22 cm
11016.

2 000 HUF

Török László Mezőtúr. Kerámia tál. Mázas kerámia, jelzett, apró csorbákkal. d: 16 cm .
11017.

1 000 HUF

Vertel Andrea (1953-): Forralt borral didergő. Festetlen kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11018.

3 400 HUF
9,21
10,63

Art deco mázas kerámia táncosnő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 31,5 cm
11019.

12 000 HUF
18

Art deco kerámia fali dísz, kézzel festett, jelzés nélkül, egyiken nagyobb, a másikon apróbb lepattanások, mindkettőn kopásnyomok, 10×11 és 13×9 cm
11020.

4 000 HUF

Dekoratív csurgatott mázas kerámia váza, jelzett (Illés '79), mázrepedésekkel. m: 24 cm
11021.

4 000 HUF

PJ. jelzéssel: Kockás-csíkos padlóváza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 38 cm
11022.

6 000 HUF
19

Mázas kerámia váza absztrakt mintával, jelzett (Illés J.), hibátlan. m: 26 cm
11023.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF