Art-ceramics Number of items: 80
2390772
11012
394
Art-ceramics
Karl Pau Waldeck am See Kunstgewerbe kerámia falitányér pár. Gólyás díszítéssel. XX. sz. közepe. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett. Egy két kisebb karccal. d: 22,5 cm, 29, 5 cm
5 000 HUF
2319842
11013
394
40000
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Éneklő lány. Festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13 cm / Singing girl. Painted ceramic in good condition
40 000 HUF
2374468
11014
394
Art-ceramics
PF. jelzéssel, Pál Ferenc (1914-2008)? ? Mázas kerámia váza. Jelzett. hibátlan. m:19 cm
2 000 HUF
2365472
11015
394
Art-ceramics
Sződi Katalin (?-): Lány korsóval, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 30 cm
18 000 HUF
2390183
11016
394
Art-ceramics
Mázas kerámia váza, jelzett (Török László, Mezőtúr), kis karcolásokkal, m: 22 cm
2 000 HUF
2387098
11017
394
Art-ceramics
Török László Mezőtúr. Kerámia tál. Mázas kerámia, jelzett, apró csorbákkal. d: 16 cm .
1 000 HUF
2334413
11018
394
3400
Art-ceramics
Vertel Andrea (1953-): Forralt borral didergő. Festetlen kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
3 400 HUF
2389327
11019
394
Art-ceramics
Art deco mázas kerámia táncosnő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 31,5 cm
12 000 HUF
2389042
11020
394
Art-ceramics
Art deco kerámia fali dísz, kézzel festett, jelzés nélkül, egyiken nagyobb, a másikon apróbb lepattanások, mindkettőn kopásnyomok, 10×11 és 13×9 cm
4 000 HUF
2387235
11021
394
Art-ceramics
Dekoratív csurgatott mázas kerámia váza, jelzett (Illés '79), mázrepedésekkel. m: 24 cm
4 000 HUF
2394822
11022
394
Art-ceramics
PJ. jelzéssel: Kockás-csíkos padlóváza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 38 cm
6 000 HUF
2387241
11023
394
Art-ceramics
Mázas kerámia váza absztrakt mintával, jelzett (Illés J.), hibátlan. m: 26 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house