Art-ceramics
Number of items: 80
2389152
11024
394
Art-ceramics
Fajansz asztali tál készlet, 4+1 tál, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, 40×23 és 26×17 cm
7 000 HUF
2389065
11025
394
Art-ceramics
Irizáló kerámia váza, jelzés nélkül, m: 17 cm
3 600 HUF
2389377
11026
394
Art-ceramics
Kerámia rózsacsokor, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, d: 17 cm
6 000 HUF
2386537
11027
394
Art-ceramics
Kerámia füles kosár, kézzel festett, jelzés nélkül, fülénél gyári repedésekkel, 19×14,5×13 cm
1 800 HUF
2386689
11028
394
Art-ceramics
Retró kerámia fali tál, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 27×24 cm
4 000 HUF
2386865
11029
394
Art-ceramics
5 000 HUF
2388091
11030
394
Art-ceramics
Plasztikus mintával díszített fajansz kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
9 000 HUF
2387881
11031
394
Art-ceramics
Virágmintás kerámia váza, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm
7 000 HUF
2386963
11033
394
Art-ceramics
4 db nagy méretű kerámia figura, dísztárgy : ló. hattyú, stb jelzés nélkül, hibátlanok kb 25-30 cm
4 000 HUF
2385627
11034
394
Art-ceramics
Virágmintás kerámia dísztál, kézzel festett, Szűcs Tiszafüred jelzéssel, mázrepedésekkel, kis lepattanásokkal, kopásokkal. d: 29 cm
1 800 HUF
2385374
11035
394
Art-ceramics
4 db kerámia fűszertartó edény (majoranna, babérlevél, bors, szegfűszeg), matricásak, jelzés nélkül, mázrepedésekkel. m: 10 cm
3 000 HUF
2385369
11036
394
Art-ceramics
2 db Gránit kerámia fűszertartó edény (kömény, szegfűszeg), matricásak, jelzettek, kis mázhibákkal, kopásokkal, m: 8 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m