Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 37
2393696
17623
394
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
2387662
17624
394
Orvostudomány: Jahn, Friedrich. :Auswahl der wirksamsten, einfachen und zusammengesetzten Arzneimittel, oder praktische Materia medika. I. köt. Erfurt, 1797. Keyser, 468p. Korabeli kissé sérült, aranyozott bőrkötésben. Jó példány
8 000 HUF
2358578
17625
394
2 000 HUF
2388405
17626
394
Fekete Miklós: Újszülöttgyógyászat. Bp., 1992, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2387197
17627
394
1 000 HUF
2386657
17628
394
Kalmár Zoltán: A gombák világa. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2253878
17629
394
Charles Baudouin: Az önfegyelmezés művészete. (Psychaogia.) Völgyesi Ferenc előszavával. Ford.: Bán Aladár. Lélek és Természettudomány. Bp.,[1927], Novák Rudolf, 67+1 p. Átkötött egészvászon-kötés. 2346278
17630
394
1 000 HUF
2386172
17631
394
Peterson-Mountfort-Hollom: Európai madarai. Bp., 1986, Gondolat. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
2387587
17632
394
K. Stastny: Singvögel. Prága, 1980, Artia. Német nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált ornitológiai, énekesmadarakról szóló könyv. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2390416
17633
394
Jávorka Sándor-Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
1 200 HUF
2390396
17634
394
Öveges - Molnár: Színes atomfizika. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house