https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 37
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2389712
17647
394
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
N.Menyhárt Edit: A hálószobák feng shui-titkai. Debrecen, é.n. Tóth. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2388283
17648
394
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Simonyi Károly: A fizika kultúrtörténete. Bp. 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval.
Starting price:
1 200 HUF
2365824
17649
394
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Gaál István: Amit rosszul tudunk. Természettudományi koholmányok és balítéletek. Bp., én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2345840
17650
394
0
1800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Bobály Mihály: Bali tengeri búvárfotók. Bp., é.n. Print Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2325377
17651
394
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Gaál István: Természettudományi koholmányok és balítéletek. Amit rosszul tudunk. Budapest, 1987., Terra-Maecenas, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben, az első oldalon beírással.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2330515
17652
394
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Neufeld Ármin: A természettudomány járatlan útjain. Legujabb úttörő találmányok és felfedezések. Bp., én., szerzői kiadás. Papírkötés, kopott állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1899974
17653
394
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Józsa László: Kukoricatermesztés szilázsnak. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban. A szerző által dedikált. 2002023
17654
394
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Allan Pease-Barbara Pease: Testbeszéd a szerelemben. Fordította: Sóvágó Katalin. Bp.,2012, Park. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.
The item is not available
2108408
17655
394
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Bp., é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói kissé kopott félbőrkötés.
The item is not available
2285945
17656
394
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Földrajzi zsebkönyv. Szerk.: Láng Sándor- Miklós Gyula- Tóth Aurél. X. évfolyam. Bp, én., Gondolat. Papírkötésben, kissé foltos de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1903837
17657
394
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Vlagyimir Vasziljevics Kovanov: Egy orvos visszaemlékezései. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
2345282
17658
394
0
3000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Lukáts Olga: Kóros szemhéjállások klinikai és műtéti korrekciója. Bp., 2013, Medicina. Széles Éva fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment