Jewellery
Number of items: 206
2381783
19036
393
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű ausztrál opállal. Jelzett 1,95g, m: 55
2 000 HUF
2381780
19037
393
Jewellery
Ezüst (Ag) kitűző türkiz, korall berakásokkal 2,3 g
2 000 HUF
2381742
19038
393
Jewellery
Ezüst (Ag) medál borostyánszín kő berakással 4 cm, 4,66 g
1 000 HUF
2381754
19039
393
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevaló kővel. Jelzett, bruttó 2,42 g
4 000 HUF
2381735
19040
393
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevaló borostyán kővel. Jelzett Br. 4,28 g
1 000 HUF
2381704
19041
393
Jewellery
Ezüst (Ag) karperec Előpatak felirattal, zománc díszítéssel. XIX. sz vége, magyar, csatjánál kis sérüléssel. Jelzett. 11,7 g
3 000 HUF
2380597
19042
393
Jewellery
Ezüst(Ag) puttós, csavart nyelű kávéskanál, jelzett, h: 12 cm, nettó: 11 g
5 000 HUF
2380390
19043
393
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete köves fülbevalópár, jelzett, d: 0,7 cm, bruttó: 1,88 g
2 000 HUF
2380399
19044
393
Jewellery
Ezüst(Ag) színházi maszkos fülbevalópár, jelzés nélkül, nettó: 0,82 g
1 600 HUF
2380730
19045
393
Jewellery
Ezüst(Ag) mini székek, 3 db különféle, az egyik jelzett, nettó: 24,6 g + 1 db mini fém szék
12 000 HUF
2378434
19046
393
Jewellery
Ezüst (Ag) purdié. XX. sz. eleje, magyar. Jelzett, 50 g 6x5 cm
6 000 HUF
2380722
19047
393
26000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr szalonbútor szett (4 db), jelzett (magyar fémjel), nettó: 79,6 g
26 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m