Jewellery

Number of items: 206

Ezüst(Ag) gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,91 g
19072.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: max. 19 cm, nettó: 5,47 g
19073.

2 400 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) venezianer nyaklánc (szemhibával), borostyános medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 4,6 g
19074.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és rózsaszín kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,9 g
19075.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, gyöngyházzal díszített medállal, jelzett, h: 68 cm, bruttó: 20,56 g
19076.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) szkarabeuszos karkötő, jelzett, 6×6 cm, nettó: 44,4 g
19077.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,62 g
19078.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) köves gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 53, bruttó: 5,84 g
19079.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) állatos medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 10,09 g
19080.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) fényképtartó medál, jelzés nélkül, kis hibákkal, 3×2,5 cm, nettó: 11,79 g
19081.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 11 g
19082.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, millefioris medállal (üveg sérült), jelzett, h: 45 cm, d: 2,5 cm, bruttó: 5,64 g
19083.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF